O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na świadczeniu wysokiego poziomu usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych na terenie całej Unii Europejskiej.

Ideą leżącą u podstaw powstania naszej firmy był zamysł zbudowania nowoczesnej, konkurencyjnej firmy transportowo - spedycyjnej opartej na precyzyjności, sumienności, doświadczeniu i osobistym zaangażowaniu naszych pracowników. Firmę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników, który przy wsparciu nowoczesnych i zaawansowanych rozwiazań IT czuwa nad powierzonym towarem i pozostaje do Państwa dyspozycji 24h na dobę.

Na europejskim rynku transportowym istniejemy od 2012 roku. W tym czasie zyskaliśmy już zaufanie wielu partnerów biznesowych, a liczba zadowolonych klientów rośnie z każdym dniem. W bardzo krótkim czasie zyskaliśmy miano zaufanego i solidnego partnera biznesowego, co jest dla nas największym wyróżnieniem. Od 2014 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Uzyskaliśmy certyfikat, potwierdzający naszą wiarygodność w relacjach biznesowych. 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów!

Zapraszamy do współpracy
zespół IVA-MOTO